Тороїдальні трансформатори, розробка та виготовлення силових трансформаторів, автотрансформаторів та дроселів на кільцевих магнітопроводах

UA RU EN PL DE

Силовий трансформатор та його охолодження

Силовий трансформатор і його охолодження

Силовим трансформатором називається стаціонарний прилад який має дві або більше обмотки і перетворює в цілях передачі енергії одну систему змінної напруги та струму в іншу. Як правило, ці дві системи мають різні значення при однаковій частоті.

Силовий трансформатор в стандартній комплектації має наступні компоненти: клеми, охолоджувачі та обладнання для стабілізації напруги.

У сухих видах трансформаторів клеми у вигляді з'єднувачів з плоскими контактами або ж болтових контактів найчастіше виводяться на Клемник. У різних же герметичних рідинних або масляних видах трансформаторів електричні з'єднання переміщаються назовні з внутрішньої сторони бака.

Охолоджувачі в силових трансформаторах необхідні для забору гарячого масла з верхньої частини бака і повернення його охолодженим в нижню частину. Охолоджувальне устаткування має загальний вигляд двох масляних контурів (один зовнішній і один внутрішній), не взаємодіючих безпосередньо.

У функції внутрішнього контуру входить перенесення енергії до масла від нагріваючих поверхонь, зовнішній же контур в цей час займається перенесенням тепла до вторинного охолоджувального середовищі. Як правило, охолоджування відбувається за рахунок атмосферного повітря.

Розрізняють декілька видів охолоджувачів для силових трансформаторів :

 1. Радіатори .
  Існує кілька типів радіаторів. Як правило під радіатором розуміється безліч каналів в пластинах, що з'єднують колектори.
 2. Гофрований бак .
  Даний бак є і охолоджувальною поверхнею і баком для різних розподільних трансформаторів. Використовується в трансформаторах малої і середньої потужностей, має власну кришку, обладнаний нижньою коробкою і гофрованими стінками.
 3. Вентилятори .
  Підвісні вентилятори використовуються у великих вузлах і встановлюються збоку або під радіаторами для забезпечення охолодження повітрям і природним масляним охолодженням. Встановлення вентиляторів може збільшити максимальну навантажувальну здатність трансформатора на 25%.
 4. Теплообмінники з циркуляцією повітря або масла .
  Оскільки природне відведення тепла вимагає занадто багато місця, у великих трансформаторах дуже часто в цілях економії використовують компактні охолоджувачі, оскільки їх потреба в просторі на порядок нижче, ніж у звичайних батарей радіатора. При цьому, щоб максимально заощадити використовуване місце, часто використовують компактні охолоджувачі з аеродинамічним опором. Однак, це вимагає певних витрат, оскільки необхідно забезпечувати примусову циркуляцію масла за допомогою насоса і циркуляцію повітря за допомогою потужних вентиляторів, що нагнітають його з атмосфери.
 5. Масляно-водяні охолоджувачі .
  Зазвичай вони представляють з себе трубчасті циліндричні теплообмінники зі знімними трубками. Це класична технологія, вельми поширена по всьому світі завдяки своїй зручності у використанні. У промисловості саме подібні охолоджувачі складають найбільшу частку серед всіх використовуваних в наші дні. Часто це відбувається ще й завдяки тому, що більш сучасні технології, такі наприклад, як плоскі теплообмінники мембранного типу, поки не отримали належного визнання.
 6. Масляні насоси .
  Цей тип охолоджувачів представляє з себе повністю герметичні особливі компактні конструкції. При використанні циркуляційних насосів для масляного охолоджуючого обладнання двигун повністю занурюється в трансформаторне масло, а чепцеві коробки при цьому відсутні як такі.

------------------------------

"Виробництво тороїдальних трансформаторів"Залишити коментар >>Зробити замовлення трансформатора ...
Постійно закуповуємо
 • Сталь трансформаторну в рулонах або листах;
 • Верстати тороїдального намотування трансформаторів, нові або б/в;
 • Комплектуючі до всіх видів обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва (шпулі, ЗІПи, бігунки, човники і т. д.).

Продаємо обладнання
 • Верстат для рубки арматури;
 • Граверний верстат EGX;
 • Верстат плоскошліфувальний 3Г71;
 • Верстат плоскошліфувальний 3Д711ВФ;
 • Верстат токарний SV18;
 • Верстат токарний С11МВ;
 • Верстат фрезерний 676П;
 • Верстат для заточування дискових пил.
Напишіть нам
Ім`я
E-mail
Повідомлення
Контакти
ТОВ "Вінтор"
вул.Жовтнева, 70
смт.Муровані Курилівці
обл.Вінницька
Україна, 23400
Тел. +38(04356)21564
E-mail: mail@vintor.com.ua