Тороїдальні трансформатори, розробка та виготовлення силових трансформаторів, автотрансформаторів та дроселів на кільцевих магнітопроводах

UA RU EN PL DE

Про підприємство

Головний корпус ТОВ ВінТор

З 1998 ТОВ "Вінтор" є розробником і виробником силових тороїдальних трансформаторів, виготовляє моточні вироби на кільцевих феритах і прямокутних каркасах (рядове намотування).

Більш докладно про наше підприємство дивіться нижче на відео.При розробці і виготовленні виробів враховуються вимоги, що пред'являються до виробів медичної техніки, пожежо і вибухобезпечної техніки.

За вимогами замовників враховуються зовнішні впливаючі чинники. Застосовується вакуумне просочення і посилена міжобмоточна ізоляція. Наявне виробництво пробних виробів, в найкоротші терміни обробляються технологічні і конструктивні особливості вперше виготовлених виробів.

Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти до 20 тис. трансформаторів на місяць.

Технологічні можливості дозволяють проводити намотування проводами діаметром від 0,063 мм до 4,0 мм, а також проводом прямокутного перерізу (шиною) перерізом до 30 мм.кв., забезпечуючи габаритну потужність виробів від 3 Вт до 25 кВт.

Вся продукція підприємства проходить технічний контроль, дослідні зразки випробовуються за різними параметрами (робота в холостому ходу, під навантаженням, якість виконання) - до клієнта потрапляють тільки перевірені вироби.

В результаті постійного удосконалення технології та наполегливої кропіткої роботи, наші вироби отримали найбільший ККД, мінімальне поле розсіювання, відсутність характерного гудіння, найкращі масогабаритні характеристики.

Використання сучасних технологій, сучасного намотувального устаткування дозволяють вирішувати різноманітні технічні та технологічні завдання. Індивідуальний гнучкий підхід до кожного клієнта допомагає втілити їх в реальність. Безкомпромісний підхід до якості використовуваних матеріалів і технічному контролю виробів робить наші трансформатори надійними і стабільними.

Мабуть, самим головним елементом надійності слід назвати той невеликий, але дуже працьовитий і дружний колектив фірми. Саме взаєморозуміння і злагодженість допомагає нам засвоювати нові технології і досягати поставлених цілей.

Колектив фірми Колектив фірми

Колектив фірми Колектив фірми Колектив фірми

Зробити замовлення трансформатора ...
Постійно закуповуємо
 • Сталь трансформаторну в рулонах або листах;
 • Верстати тороїдального намотування трансформаторів, нові або б/в;
 • Комплектуючі до всіх видів обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва (шпулі, ЗІПи, бігунки, човники і т. д.).

Продаємо обладнання
 • Верстат для рубки арматури;
 • Граверний верстат EGX;
 • Верстат плоскошліфувальний 3Г71;
 • Верстат плоскошліфувальний 3Д711ВФ;
 • Верстат токарний SV18;
 • Верстат токарний С11МВ;
 • Верстат фрезерний 676П;
 • Верстат для заточування дискових пил.
Напишіть нам
Ім`я
E-mail
Повідомлення
Vintor.com.ua © ТОВ ''Вінтор''
Контакти
ТОВ "Вінтор"
вул.Жовтнева, 70
смт.Муровані Курилівці
обл.Вінницька
Україна, 23400
Тел. +38(04356)21564
E-mail: mail@vintor.com.ua