Тороїдальні трансформатори, розробка та виготовлення силових трансформаторів, автотрансформаторів та дроселів на кільцевих магнітопроводах

UA RU EN PL DE

Специфікація тороїдальних трансформаторів

Специфікація тороїдальних трансформаторів

малогабаритні трансформатори можна класифікувати за такими ознаками:

  • робоча частота,
  • призначення,
  • напруга,
  • функціональна електрична схема,
  • конструктивні особливості.

Робоча частота є одним з дуже важливих параметрів трансформатора, який є визначальним в особливостях його застосування та інші характеристики. Існують трансформатори зниженою (менше 50 Гц), промислової (від 50 до 400 Гц), підвищеної промислової (від 400 до 1000 Гц), підвищеної (від 1000 до 10 000 Гц), і високою (більше 10 000 Гц) частот.

За функціональним призначенням характеризуються основні функції, які виконує трансформатор в конкретній електричній схемі. За цією ознакою трансформатори діляться на імпульсні трансформатори (до них відносяться і тороїдальні трансформатори), трансформатори живлення і роздільні.

За робочої напруги трансформатори діляться на низьковольтні (до 1000 В в будь-якій обмотці) і високовольтні (понад 1000 В).

За електричною схемою трансформатори бувають одно- або двохобмоточні й багатообмоточні. Основна відмінність між ними полягає в наявності електричного зв'язку між первинною і вторинною обмоткою в однообмоточних, і відсутності такого зв'язку в багатообмоточних.

Конструктивні ознаки є основними класифікаційними відмінностями трансформаторів. В їх основі лежать конфігурація і конструкція магнітопроводу, а також технологія його виготовлення. По конструкції застосовуваних у них магнітопроводів бувають стрижневі, броньові і тороїдальні трансформатори (вони ж кільцеві).

Броньові трансформатори зазвичай мають всього одну обмоточну котушку, в порівнянні з стержневими трансформаторами, наприклад, у них більш високе заповнення прорізу магнітопровода мідним обмотувальним проводом, і є частковий захист самої котушки з обмотками від можливих механічних пошкоджень ярмом магнітопровода. У їх позначеннях присутня буква "Ш" - ШЛО, ШЛР, ШЛМ, ШЛП, і т.д.

У стержневого трансформатора магнітопровід виконується особливою П-подібною формою і включає два стержня з обмотками на них. Кожен стрижень містить при цьому половину витків первинної обмотки і половину витків вторинної обмотки. Ці стержні послідовно з'єднані між собою, завдяки чому намагнічуючі сили півобмоток збігаються за напрямком.

У стержневих трансформаторів є багато своїх переваг - вони мають набагато меншу чутливість до будь-яких зовнішніх магнітних полів або наведеннь, оскільки знаки будь-яких перешкод, що наводяться в двох котушках стержневого трансформатора, рівні між собою по величині, зате протилежні за знаком, і при додаванні вони завжди взаємно знищуються. В умовних позначеннях стержневих трансформаторів зазвичай присутня буква "П" - ПЛ, ПЛМ, ПЛР.

Магнітопровід у тороїдального трансформатора круглий, звичайно виконаний з пресованого матеріалу або з навитої стрічки. Приклади умовних позначень таких трансформаторів - ОЛ (стрічковий кільцевий трансформатор), ТТ - тороїдальний трансформатор живлення і т.д.

Кільцеві трансформатори можна характеризувати значно меншим магнітним опором, невеликим зовнішнім потоком розсіювання, повною нечутливістю до зовнішніх магнітним перешкод або полів, незалежно від їх розташування або напряму. Однак сама технологія виготовлення тороїдальних обмоток повністю замкнутого магнітопровода дуже складна, і умови для охолодження обмоток найгірші, порівняно з іншими типами трансформаторів.

------------------------------

"Тороїдальні Трансформатори під Замовлення"



Залишити коментар >>







Зробити замовлення трансформатора ...



Постійно закуповуємо
  • Сталь трансформаторну в рулонах або листах;
  • Верстати тороїдального намотування трансформаторів, нові або б/в;
  • Комплектуючі до всіх видів обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва (шпулі, ЗІПи, бігунки, човники і т. д.).

Продаємо обладнання
  • Верстат для рубки арматури;
  • Граверний верстат EGX;
  • Верстат плоскошліфувальний 3Г71;
  • Верстат плоскошліфувальний 3Д711ВФ;
  • Верстат токарний SV18;
  • Верстат токарний С11МВ;
  • Верстат фрезерний 676П;
  • Верстат для заточування дискових пил.




Напишіть нам
Ім`я
E-mail
Повідомлення
Контакти
ТОВ "Вінтор"
вул.Жовтнева, 70
смт.Муровані Курилівці
обл.Вінницька
Україна, 23400
Тел. +38(04356)21564
E-mail: mail@vintor.com.ua