Тороїдальні трансформатори, розробка та виготовлення силових трансформаторів, автотрансформаторів та дроселів на кільцевих магнітопроводах

UA RU EN PL DE

Особливості технології виробництва трансформаторів


Підвищена електрична міцність ізоляції

Збільшення електричної міцності обмотки досягається за допомогою міжшарової ізоляції (між кожним шаром або після декількох шарів обмотки). В якості такої ізоляції, залежно від необхідної електричної міцності і теплостійкості, застосовуються лакотканини, поліетілентерафталатна плівка, фторопластова стрічка.

Для уникнення пробою між первинною і вторинною обмотками, застосовується посилена ізоляція (в кілька шарів). Перевірене осердя ізолюється в залежності від вимог, пред'явлених до трансформатора:

 • поліетилентерефталатною плівкою, не менше 35 мкм для осердя і 20 мкм для міжслоєвої ізоляції і кінцевого ізолювання виробу;
 • стрічкою на основі фторопласта;
 • лакотканиною (ЛКМ, ЛКСМ, ЛСМ);
 • просочується у вакуумі електроізоляційними матеріалами.

При необхідності осердя ізолюється електрокартоном товщиною 25-50 мкм.

Дані етапи дозволяють уникнути електричного пробою між осердям, первинною і вторинними обмотками.

Відсутність перехльостів емальпровода в обмотках

Обмотки трансформатора виконуються тільки високоякісним проводом ПЕТ-155, ПЕТД-200 який витримує температуру нагрівання 155 (200) ° С протягом багатьох років безперервної роботи. Наявне обладнання дозволяє укладати провід, не допускаючи перехльостів, а також забезпечує максимально можливу для даного перерізу проводу щільну намотування.

Укладання дроту здійснюється рівномірно по всьому периметру магнітопровода або строго секціоновано, що позитивно позначається на магнітному полі що виникає навколо трансформатора.

Відсутність характерного гудіння при навантаженні

Для уникнення гудіння трансформатора під навантаженням застосовується магнітопровід з холоднокатаної анізотропної електротехнічної сталі з орієнтованим зерном (марок 3408 - 3413). Перевірка якості сталі і відповідність марці проводиться на спеціальному обладнанні (в т.ч. на установці ІТТС-20). Навивка магнітопровода здійснюється механічним способом з жорстким контролем вихідних габаритних розмірів і мінімальним повітряним проміжком між витками. Осердя обпікаються в спеціальних вакуумних печах. При випаленні дотримується температурний режим згідно з технологічним процесом.

Внаслідок цих процедур у виробництво не потрапляє неякісна сталь, а також забезпечується повторюваність масогабаритних розмірів трансформаторів, електричних параметрів (мінімальний струм холостого ходу, вихідна напруга).

Для трансформаторів Hi-End апаратури проводиться обов'язкове просочення осердь лаками МЛ-92, ФЛ-98, КО815.

Відсутність бочкоподібної форми

Основними моментами, які дозволяють уникнути бочкоподібної форми наших трансформаторів можна назвати наступні:

 • правильність розрахунків і проектування геометричних розмірів готового трансформатора;
 • округлення країв магнітопровода;
 • максимально точний підбір допустимої натяжки намотувального проводу та особливий спосіб його укладання.

В результаті підвищується надійність трансформатора і вдається уникнути бочкоподібної форми, зменшуючи при цьому габаритні розміри трансформатора.

Можливість варіативної зміни габаритних розмірів

Підбір осердя для намотування трансформатора проводиться під конкретний виріб замовника з урахуванням максимально припустимих габаритних розмірів. Замовнику на вибір пропонується декілька варіантів виконання і типорозмірів готових трансформаторів, розраховується ціна для кожного виду.

Сердечник


Посилений технічний контроль

Після намотування всі трансформатори проходять перевірку:

 • На спеціальній установці проводиться прогін на протязі певного часу, залежно від потужності трансформатора (навантажуються заданим в технічному завданні навантаженням).
 • Перевіряються електричні параметри (Iх.х., Uвих.).
 • Вимірюються геометричні та масогабаритні характеристики.

Зручність підключення

Вивідні кінці трансформатора для зручності підключення виконуються проводами обмоток (це незначно знижує ціну, але ускладнює підключення) або кольоровими гнучкими проводами. Згідно технічного завдання вивідні кінці маркуються, встановлюються спеціальні роз'єми.

Обмотки трансформатора розподіляються рівномірно по всьому діаметру осердя, що в свою чергу дозволяє розподілити навантаження і поліпшити тепловий режим трансформатора.

Трансформатор, на вимогу замовника, може бути залитий епоксидним компаундом або комплектуватися кріпленням.Залишити коментар >>Зробити замовлення трансформатора ...
Постійно закуповуємо
 • Сталь трансформаторну в рулонах або листах;
 • Верстати тороїдального намотування трансформаторів, нові або б/в;
 • Комплектуючі до всіх видів обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва (шпулі, ЗІПи, бігунки, човники і т. д.).

Продаємо обладнання
 • Верстат для рубки арматури;
 • Граверний верстат EGX;
 • Верстат плоскошліфувальний 3Г71;
 • Верстат плоскошліфувальний 3Д711ВФ;
 • Верстат токарний SV18;
 • Верстат токарний С11МВ;
 • Верстат фрезерний 676П;
 • Верстат для заточування дискових пил.
Напишіть нам
Ім`я
E-mail
Повідомлення
Vintor.com.ua © ТОВ ''Вінтор''
Контакти
ТОВ "Вінтор"
вул.Жовтнева, 70
смт.Муровані Курилівці
обл.Вінницька
Україна, 23400
Тел. +38(04356)21564
E-mail: mail@vintor.com.ua