Тороїдальні трансформатори, розробка та виготовлення силових трансформаторів, автотрансформаторів та дроселів на кільцевих магнітопроводах

UA RU EN PL DE

Переваги тороїдальних трансформаторів від ВІНТОР

Переваги тороїдальних трансформаторів від ВІНТОР

При детальному вивченні легко доводиться перевага використання тороїдальних трансформаторів. Розглянемо наступні критерії:

Тороїдальні трансформатори економічні .

Усвідомлення того, що виробництво енергії впливає на навколишнє середовище, провокує постійне зростання цін на енергоносії. Використовуючи тороїдальні трансформатори від ТОВ "ВІНТОР" замість звичайних, де шихтовані сердечники складаються з окремих пластин, ви економите на холостому ходу до 86%, а під навантаженням до 36% енергії. Як правило за 2-3 роки покупка тороїдальних трансформаторів повністю окупається.

У тороїдальних трансформаторів невелика вага .

Ідеальна форма тороїдального, або кільцевого, сердечника дозволяє виготовляти трансформатор з мінімальної кількості матеріалу. Обмотки розподіляються симетрично по всій окружності, що відчутно зменшує довжину обмотки. Знижується її опір у підвищується коефіцієнт корисної дії.

Магнітний струм йде в тому напрямі орієнтації кременистої сталі ядра під час прокату. Поверхня такого сердечника ефективно охолоджує мідні дроти, а відкриває можливість для використання більш високої щільності струму в проводах.

Типове значення втрат в залізі становить 1,1 Вт з індукцією 1,7 Тл і частотою 50/60 Гц. Тороїдальний силовий трансформатор показує відмінну теплову навантажувальну здатність завдяки дуже низькому струмові намагнічування.

У тороїдальних трансформаторів високий коефіцієнт корисної дії .

В якості матеріалу для тороїдальних трансформаторів використовується якісна високо індукційна електротехнічна сталь. Це забезпечує до 50% економії в порівнянні з трансформаторами із звичайними шихтованими сердечниками, які виготовляються із сталі більш низької якості.

У тороїдальних трансформаторів невеликий розмір .

Використовуючи тороїдальні трансформатори можна досягти до 64% ??економії займаного простору. На відміну від звичайних трансформаторів з шихтованими сердечниками, тороїдальні поставляються з вільними витими виводами, за допомогою яких простіше підключати обладнання.

Простота монтажу тороїдальних трансформаторів .

Тороїдальний трансформатор швидко і просто монтується. Для монтажу трансформатора потужністю до 1 кВА використовується одна або дві центруючі пластикові або металеві, з гумовою прокладкою, шайби і монтажний болт, що проходить крізь центральний отвір трансформатора.

У конструкції сердечників ТОВ "ВІНТОР", виготовлених з суцільної сталевої стрічки, відсутні повітряні зазори або зайві сталеві пластини. Відповідно, немає чинників, які могли б викликати вібрацію і збільшувати рівень шуму.

Різноманітність розмірів тороїдальних трансформаторів безмежна .

У порівнянні із звичайним трансформатором з сердечниками, трансформатор тороїдальний від ТОВ "ВІНТОР" відрізняється високим ступенем гнучкості розмірів. Компанія виробляє сердечники на власних потужностях з високотехнологічними електричними печами для відпалу, завдяки чому може робити продукт з будь-якими діаметром і висотою. При необхідності тороїдальний трансформатор проектується з урахуванням обмежень простору для установки і оптимальної ціни/якості.

У тороїдальних трансформаторів низький рівень шуму .

Низька магнітострикція і низькі втрати на розсіювання забезпечуються якістю сталі. У підсумку практично повністю усувається шум, який можна помітити при використанні простих трансформаторів або тороїдальних трансформаторів зі сталі більш низької якості.

У тороїдальних трансформаторів низьке розсіювання .

Низьке значення розсіювання важливо для конструктора обладнання, адже інтерференція з чутливими електронними ланцюгами при високому розсіянні створює небажані перешкоди. При використанні тороїдального трансформатора рівень магнітних перешкод знижується більш ніж у 8 разів.

Для тороїдальних трансформаторів піднімається гарантія якості .

Технологія виготовлення тороїдальних трансформаторів від ТОВ "ВІНТОР" включає в себе застосування міжслоєвого ізолювання. Це значно підвищує надійність і зводить до нуля можливість утворення короткозамкнених витків. Доводячи впевненість у своєму продукті, компанія надає покупцям гарантію на тороїдальні трансформатори свого виробництва в 24-36 місяців.

Для тороїдальних трансформаторів вигідна ціна .

Більш ефективний процес виробництва тороїдальних трансформаторів, який поєднує виробництво тороїдальних трансформаторів з економією матеріалів і передовими технологіями, робить їх придбання більш вигідним у порівнянні з іншими трансформаторами тієї ж потужності.

Крім того, потрібно враховувати інші переваги на зразок низького розсіювання, меншою горизонтальної проекції і ваги, економії енергії. У підсумку в ціновому відношенні доцільність використання саме тороїдальних трансформаторів стає очевидна. Тим більше тут діє правило: при зростанні потужності такого трансформатора його вартість стає нижче в порівнянні з традиційними трансформаторами.

Якщо Ви хочете замовити тороїдальні трансформатори у нас, заповніть форму замовлення >>.

Ознайомитися з нашою продукцією можна в фотогалереї.

------------------------------

"Виробництво тороїдальних трансформаторів"



Залишити коментар >>

Види трансформаторів

Види трансформаторів

Як повідомляє нам підручник фізики, трансформатор - це електромагнітний статичний пристрій, який має дві чи більше обмотки, пов'язаних індуктивно. Ці обмотки призначені для трансформації при одній або декількох систем змінного струму в інші одну або декілька систем також змінного струму за допомогою електромагнітної індукції. Саме слово «трансформатор» пішло від латинського transformo, перетворювати.

Складатися трансформатор може з однієї або ж кількох дротяних чи стрічкових ізольованих обмоток (котушок), які охоплюються загальним магнітним потоком. Обмотки (котушки), як правило, намотуються на сердечник, або інакше, магнітопровід, що складається з трансформаторної сталі або магніто-м'якого феромагнітного матеріалу.

Існують різні види трансформаторів , однак в цілому за властивостями їх об'єднують в сім різних груп.

Отже, ось всі існуючі види трансформаторів :

1. Трансформатор струму

Цей вид трансформатора призначений для вимірювання великих струмів. Його первинна обмотка підключається в ланцюг зі змінним струмом, який вимагає вимірювання, а у вторинну ж включаються різні вимірювальні прилади. Струм, що протікає по вторинній обмотці трансформатора пропорційний струму, що протікає в первинній обмотці.

Трансформатори цього виду використовуються в пристроях релейного захисту самих різних електроенергетичних систем, а також при вимірюванні електричного струму, тому до їх точності пред'являються дуже високі вимоги. Крім того, завдяки тому, що трансформатори струму ізолюють вимірювальні ланцюги від первинного ланцюга з високою напругою (часом, в кілька сотень кіловольт), вони забезпечують безпеку вимірювань.

2. Трансформатор напруги

Цей вид трансформатора найпоширеніший, він призначений для того, щоб перетворювати високу напругу в низьку в ланцюгах РЗА. Його застосування дозволяє забезпечити ізоляцію ланцюгів вимірювання і логічних ланцюгів захисту від ланцюга високої напруги. Фірма "Вінтор" якраз спеціалізується в основному на виробництві тороїдальних трансформаторів напруги.

3. Роздільний трансформатор

Первинна обмотка такого трансформатора не пов'язана з вторинними обмотками електрично з метою виключення будь-якої небезпеки, оскільки існує реальна можливість одночасного дотику із землею і струмовідними частинами або ж нетоковедучими частинами, які можуть мати пошкоджену ізоляцію і виявитися під напругою.

4. Імпульсний трансформатор

Подібний трансформатор перетворить імпульсні сигнали з тривалістю імпульсу всього в десятки мілісекунд. При цьому імпульсний трансформатор мінімально спотворює форму імпульсу. Застосовується він для передачі прямокутного електричного імпульсу з максимально крутим зрізом і фронтом і відносно постійною амплітудою. Також він служить для трансформації досить короткочасних відеоімпульсів напруги, при цьому найчастіше повторюваних з високою шпаруватістю.

При цьому, одне з основних вимог, що пред'являються до імпульсних трансформаторів - відсутність спотворень у формі переданих трансформованих імпульсів напруги. При цьому, впливаючи на вхід імпульсного трансформатора імпульсом однієї форми, на виході необхідно отримати імпульс напруги тієї ж самої форми, однак, можливо, іншої полярності чи іншої амплітуди.

5. Пік-трансформатор

Цей вид трансформатора здатний перетворювати напругу синусоїдальної форми в імпульсну напругу, яка змінює свою полярність через кожні півперіода.

6. Силовий трансформатор

Силовий трансформатор перетворює електроенергію в електромережах та електроустановках, призначення яких - прийом і використання електричної енергії.

7. Автотрансформатор

У цьому вигляді трансформатора первинна і вторинна обмотки безпосередньо сполучені між собою і за рахунок цього мають не тільки електромагнітний зв'язок, але й електричний. При цьому обмотка даного типу трансформатора має три виводи мінімум. При підключенні до них можна отримувати різні напруги.

З переваг автотрансформаторів можна виділити високий ККД, оскільки лише частина загальної потужності піддається перетворенням. Це найбільш характерно при невеликих відмінностях вхідної і вихідної напруг. Головним же недоліком є ??відсутність гальванічної розв'язки (ізоляції) між первинною і вторинними ланцюгами.

------------------------------

"Виробництво тороїдальних трансформаторів"



Залишити коментар >>

Силові трансформатори

Силові трансформатори

Силовим трансформатором називається пристрій з двома обмотками або більше, який електромагнітною індукцією перетворює вхідні змінні струм і напругу в інші вихідні струм і напругу. Робиться це для передачі електроенергії.

Класифікуються силові трансформатори дуже часто за способом охолоджування. Бувають сухі трансформатори (С, СЗ, СД, СГ - охолоджуються системою радіаторів), масляні трансформатори (М, Д, МДЦ, НЦ, ДЦ, НДЦ - охолоджуються природною або примусовою циркуляцією масла і води), і рідинні (Н, НВ, ННД - охолоджуються негорючим рідким діелектриком).

Встановлене охолоджувальне устаткування масляного трансформатора, наприклад, забирає у верхній частині бака гаряче масло і повертає охолоджене. Охолоджується гаряче масло атмосферним повітрям. За схожим же принципом працюють інші рідинні трансформатори.

Силові трансформатори використовують різні види охолоджувачів. Іншими словами, різні типи радіаторів (в основному конструктивно собою представляють плоскі канали в зварених пластинах). Також застосовуються гофровані баки (гофрування також здійснює радіаторну функцію).

Можуть використовуватися вентилятори (у великих трансформаторних вузлах використовуються підвісні вентилятори близько радіаторів для примусового обороту повітря і відповідного охолодження, що може на чверть збільшити можливе навантаження трансформатора).

У багатьох випадках використовуються теплообмінники, які забезпечують примусову циркуляцію рідини (масла) і повітря (теплообмінники з примусовою циркуляцією масла та повітря насосами і вентиляторами дуже вигідні з позиції економії місця в корпусі трансформатора).

У деяких випадках застосовують масляно-водяні охолоджувачі (трубчасті циліндричні теплообмінники, подібні системам охолодження в холодильниках), і масляні насоси (герметичні компактні насоси для примусової циркуляції масла).

Регуляція напруги в силових трансформаторах здійснюється спеціальними пристосуваннями для зміни коефіцієнта трансформації напруги за допомогою збільшення або зменшення кількості витків обмоток. Така зміна може провадитися перемикачем кількості витків в робочому режимі під навантаженням, або при вимкненому і заземленому трансформаторі, відповідно розрізняються і типи перемикачів - під навантаженням і без навантаження.

Силові трансформатори є громіздкими і важкими агрегатами, і їх досить складно встановити на місце. Іноді особливо важкі агрегати доставляють за допомогою баштового крана прямо на місце установки.

В інших випадках трансформатори переміщають від місця вивантаження з транспортного засобу до місця кінцевої установки на прокладені литі рейки, якщо агрегат обладнаний колесами. На місці монтажу колеса знімаються. Якщо рейкової системи немає, то для транспортування використовуються плоскі змащені направляючі, по яких агрегат штовхають або тягнуть до місця встановлення.

Після встановлення на місце кінцевого монтажу трансформатор можна приварити прямо до фундаменту, на який він був встановлений, що забезпечить більшу надійність установки. Іноді трансформаторні агрегати ще ставлять на спеціальні вібраційні підстави, що зменшує передачі крізь фундамент шумів.

Для додаткового контролю роботи трансформаторів вони оснащуються приладами контролю - термометрами, детекторами горючих газів (такий детектор вказує на наявність в маслі водню). Якщо виявлений водень, він виловлюється діалектричною мембраною. Така система дає можливість встановити наявність газу ще на самих ранніх стадіях його появи.

------------------------------

"Виробництво Сухих силових трансформаторів"



Залишити коментар >>




Зробити замовлення трансформатора ...


стрибаючи: 01 02

Постійно закуповуємо
  • Сталь трансформаторну в рулонах або листах;
  • Верстати тороїдального намотування трансформаторів, нові або б/в;
  • Комплектуючі до всіх видів обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва (шпулі, ЗІПи, бігунки, човники і т. д.).

Продаємо обладнання
  • Верстат для рубки арматури;
  • Граверний верстат EGX;
  • Верстат плоскошліфувальний 3Г71;
  • Верстат плоскошліфувальний 3Д711ВФ;
  • Верстат токарний SV18;
  • Верстат токарний С11МВ;
  • Верстат фрезерний 676П;
  • Верстат для заточування дискових пил.




Напишіть нам
Ім`я
E-mail
Повідомлення
Контакти
ТОВ "Вінтор"
вул.Жовтнева, 70
смт.Муровані Курилівці
обл.Вінницька
Україна, 23400
Тел. +38(04356)21564
E-mail: mail@vintor.com.ua